12.11.2016

10 листопада 2016 року на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму відбувся семінар для голів ревізійних комісій первинних профспілкових організацій Профспілки авіапрацівників України. В роботі семінару також взяли участь члени ревізійної комісії Центрального комітету Профспілки авіапрацівників України.

Відкрив семінар Голова Профспілки авіапрацівників України Михайло Козич, який ознайомив присутніх з головними напрямками діяльності Профспілки в сучасних умовах та відмітив важливість і необхідність даного навчання в роботі ревізійних комісій. Підготувала та провела навчання профспілкового активу головний бухгалтер ЦК Профспілки авіапрацівників України Сладкевич В.О.

В ході семінару його учасники отримали необхідні методичні матеріали та корисну інформації для застосування у своїй роботі.